Vyhledávání
REEBOK PODPORUJE ALKRU

 Oficiální prohlášení firmy REEBOK CCM Hockey

Společnost Reebok CCM Hockey je největším výrobcem hokejové výstroje a výzbroje na světě. Značka Reebok v sobě snoubí dlouholetou tradici s novými, pokrokovými technologiemi, které jsou mnohdy naprosto unikátní a určují směr vývoje hokejové výstroje a výzbroje. Důkazem je užívání těchto produktů nejenom současnými největšími hvězdami NHL (Crosby, Ovečkin, Dacjuk, Lecavalier, Thornton, Luongo, Fleury), nastupující mladou generací budoucích hvězd (Tavares, Hedman), ale také velkým množstvím hokejistů všech věkových a výkonnostních kategorií.

Do celkové filozofie společnosti Reebok, vyvíjet inovativní produkty posunující neustále výkonnost hráčů, zapadá podpora projektů, které se přímo věnují výchově mladých talentovaných hokejistů. Tyto projekty si Reebok pečlivě vybírá. Nezaměřuje se na komerční, krátkodobé projekty, kterých je velké množství. Jestliže spojí své jméno s hokejovým projektem zaměřeným na rozvoj mládeže, očekává dlouhodobý profesionální a kontinuální přístup organizačního týmu ke všem zapojeným hráčům.

Reebok je přesvědčen, že právě hokejový projekt ALKRA všechny tyto náležitosti splňuje.

 Reebok podepsal s firmou ALKRA víceletou smlouvu o spolupráci a podpoře mladých hráčů. Tyto prostředky budou použity na další rozvoj hokejového projektu ALKRA a následně na podporu rozvoje mládežnického hokeje v České Republice.Aleš Macela

Sales Manager - Reebok ČR
Reebok CCM Hockey