Vyhledávání

 

 


Hokejový projekt ALKRA

První ucelený systém, beroucí na sebe odpovědnost nejen za hokejový růst talentovaných hokejistů zpravidla v trvání jednoho týdne v odbobí letních prázdnin, nýbrž systém, beroucí na sebe odpovědnost celoroční a to nejen v oblasti sportovní, která je pro naše snažení jasnou prioritou.
Pracujeme s hráči náležícími ke špičce ve svých oddílech.

Každý z nich potřebuje individuálně zlepšovat různé činnosti, na což nebývá při trénincích v mateřském oddílu dostatek času. A to je právě jeden ze základních principů našeho programu. V průběhu celého roku pořádáme průběžně hokejové akce zaměřené na rozvoj individuálních činností jednotlivce podle konkrétních potřeb každého jednotlivého účastníka.

Veškeré zdokonalovací tréninky pořádané v průběhu celé sezóny probíhají za účasti špičkových hráčů a trenérů  v té nejvyšší možné intenzitě a efektivitě.
Vzhledem k tomu, že právě konfrontace mezi takto vybranými top hráči je velmi významná a posouvá je dopředu nejen hokejově, ale i mentálně. Účast v takto vybraném uskupení pro tyto hokejové naděje přínosná. Úroveň tréninku i hry je posunuta o stupeň výš, což způsobuje zvýšení herního individuálního potenciálu každého účastníka totoho programu.
Nabízíme doprovodnou servisní činnost, což komplexnost celého projektu významně doplňuje.
Hráči, kteří se nacházejí v péči institutu ALKRA, mohou využívat poradenské činnosti našich trenérů, dále využívat služeb špičkových specialistů, kteří vytvářejí potřebné zázení perspektivním mladým hráčům. Jedná se o využívání specialisty na sportovní výživu, možných konzultací sportovního psychologa, možnost zajišťování hokejové výstroje a netradičních doplňků, jako jsou speciální vložky do bruslí a dalších druhů obuvi, hokejové ponožky, a podobně.

 

Aleš Krátoška