Vyhledávání

SORTIMENT

 

Nabízíme Vám vložky CONFORM´ABLE, které představují to nejlepší ve vývoji a výrobě vložek do obuvi.Svými vlastnostmi, konstrukcí a použitím materiálů řeší vaši individuální morfologii. Je to ten nejlepší způsob jak docílit toho, aby chodidla a obuv splynula v jedno a Vy jste byli schopni maximálně využít veškerých konstrukčních vlastností obuvi i vložek.

 

Řada CUSTOM                     

 


Jedná se o polotovary vložek v plochém provedení určené ke 100% tvarování přímo na míru na speciálních strojích CONFORM´ABLE. Jedná se o službu která je určena hlavně pro zákazníky se zájmem o takzvanou maximální customizaci (maximální přizpůsobení na míru), což zpravidla bývají jak profesionální sportovci, tak i lidé pro které je sportování koníčkem, nebo zákazníci kteří chtějí mít více komfortu a stability.

 

                                                       

 

 CUSTOM HOCKEY - základní model pro lyžaře a bruslaře
 

Vložky jsou určeny pro neohebnou skeletovou bruslařskou obuv. Anatomický 3D tvar zajistí že uživatel je schopen lyžovat – bruslit v obuvi až o 1 číslo menší a tedy i užší, aniž by došlo ke ztrátě komfortu.

Noha je potom s obuví v těsnějším kontaktu čímž je možno lépe kontrolovat své pohyby a dochází k přesnějšímu a rychlejšímu přenosu informace na brusli.

 

 

 CUSTOM HOCKEY PRO - vyšší komfortnější model pro bruslaře

 

CUSTOM HOCKEY RACE - vložky vytvořeny pro závodní lyžaře a bruslaře, velmi tenké a úzké, flexibilní a přitom pevné v partiích kde to lyžař nejvíce potřebuje.

 

 

CUSTOM HOCKEY PREMIUM - nejkomfortnější zimní model. Materiál Alcantara v přední části zajistí lepší vklouznutí do obuvi. Pod celou přední částí a pod patou je vložka vyměkčená materiálem PORON a v patě výztužena výztuhou ve tvaru X. 

 

 

 
CUSTOM RUN - pro všechny dynamické druhy sportu

Tento model je určen nejen pro běžce, ale i pro všechny ostatní druhy dynamických aktivit při kterých se běhá a je namáhána při dopadu především pata a při odrazu příčná klenba nožní. V patě je umístěn antišokový materiál, který tyto rázy výrazně ztlumí, ve špici se jedná o speciální patentovaný materiál JOGTENE, který nejen tlumí ale navíc pomůže i zrychlit Váš pohyb při odrazu.

                    

 

CUSTOM TREK - pro turistiku

Vložky vyvinuté zvláště pro turistiku, s vyměkčenou přední a patní částí, efektivně rozkládají tlak, snižují otřesy a opotřebování patní kosti, 3D tvar zajišťuje stabilitu a působí preventivně proti zraněním a únavovým poškozením.

 


CUSTOM GOLF
- pro dobrou podporu palcového kloubu a komfort při hře

Vložky určené pro golf Vám zajistí potřebnou stabilitu a správné osové postavení celého těla potřebné jak pro dlouhou a únavnou chůzi po hřišti, tak i pro provedení silného úderu. Palcový kloub, přes který se hráč při odpalu otáčí je vypodložen antišokovým matriálem.

 

 

CUSTOM BIKE RACE vložky designované speciálně pro cyklistiku s maximální podporou klenby a správné osové vedené nohy

Tyto vložky spojují poslední know-how cyklistické biomechaniky a nejnovější technologi firmy SIDAS.Pro cyklistiku charakteristické, opakující se pohyby vyžadují aby vložka perfektně padla a zajistila tak maximální výkonnost a zamezila eventuelním bolestem nohy.Vložky stabilizují nohu, zlepšují kontakt mezi nohou a pedálem a pomáhají rovnoměrně rozložit tlaky při šlapání.Tím se eliminují v cyklistice známé problémy jako jsou záněty šlach a patologické změny na kloubech.Také mohou pomoci vyřešit další problémy jako jsou pocity pálení, mravenčení nebo přehřívání. Vložky udržují nohu ve správném úhlu, zlepšují přenos energie nohy na pedál a zvýšují tak Váš výkon.

                      

 

CUSTOM SLIM velmi tenký model do obuvi s malým prostorem v nártu vhodný pro cyklistiku, fotbal

 

 

CUSTOM MULTI univerzální vložky na každodenní použití