Vyhledávání
OFICIÁLNÍ PROHLÁŠENÍ PENCO

Společnost Penco je předním evropským výrobcem sportovní výživy a nutraceutik. Na našem trhu působí již od roku 1990.

V širokém portfoliu produktů naleznete energetické tyčinky a gely, iontové, energetické a regenerační nápoje, aminokyseliny a  proteinové koktejly, stimulanty a další doplňky výživy podporující sportovní výkonnost, regeneraci a celkovou vitalitu organismu.

Společnost Penco má vyhraněný názor a jasný negativní postoj vůči jakýmkoliv látkám dopingového charakteru, které mohou zásadním způsobem poškozovat zdraví sportovce. Společnost Penco uvádí na trh všechny své výrobky v součinnosti se Státním zdravotním ústavem a dále úzce spolupracuje s Českým antidopingovým výborem, který na základě dlouhodobých zkušeností doporučuje naší společnost jako spolehlivého výrobce funkční výživy pro sportovce.

Jsme hrdi, že pomáháme vytvářet podmínky pro přípravu řady tuzemských i zahraničních vrcholových sportovců a velmi nás těší, že se tak můžeme podílet na jejich úspěších, které jsou velmi často završené mistrovským titulem. Mezi naše tuzemské odběratele patří např. HC Sparta Praha, HC Bílí tygři Liberec, HC Lasselsberger Plzeň, AC Sparta, SK Slavia Praha, BK Nymburk, VK Dukla Liberec a řada dalších.

Je naší chloubou, že máme možnost spolupracovat nejen s nejlepšími kluby a sportovci České Republiky, ale že též můžeme být partnerem smysluplných projektů, které mají za cíl vytvořit  podmínky pro růst sportovního výkonu nadějných tuzemských hráčů žákovských, dorostových a juniorských kategorií a přispívat tak k rozvoji sportu v České republice. Jedním z takových projektů je i projekt ALKRA.

Společnost Penco uzavřela s firmou ALKRA smlouvu o spolupráci, všechny prostředky čerpané na základě této smlouvy budou použity na rozvoj sportovní úrovně všech hráčů, kteří jsou  zapojeni do projektu ALKRA.

 Ing. Zuzana Kocourková
obchodní a marketingová ředitelka společnosti PENCO